понеділок, 11 листопада 2024 р.

 БЕРЕЖИ ЕНЕРГІЮ - ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ!

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження.
Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. Адже це дасть змогу потроху знижувати рівень забрудненості навколишнього середовища, ще й вигідно заощадити.
На протязі дня проведено: Конструктивно -будівельна гра "Збудуємо електростанцію", Дидактична гра" Економія електроенергії ", Заняття -аплікація "Веселі лампочки ", Заняття-бесіду "Бережи енергію - збережи Україну!", під час якого діти дізналися:
Що таке енергія?;
Де "живе" енергія?;
Які види енергії бувають?;
Різновиди електростанцій;
10 правил енергозбереження.




































Якими суперсилами має володіти сучасний успішний
керівник, які складові професійної успішності?
На ці питання дізналися відповідь керівники закладів дошкільної освіти області на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в дистанційному форматі на навчанні за програмою підвищення кваліфікації.
📌Тема: «Трудові функції та професійні компетентності професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти»» (автор-розробник: Гагаріна Наталія Павлівна – старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук).
В навчанні за програмою взяла участь директор Бобринецького ДНЗ √2 ,,РОМАШКА,, Світлана ПОТЬОМКА.
Під час навчання значну увагу керівників було зосереджено на концептуальних засадах стратегічного розвитку ЗДО, питанні лідерства, партнерської взаємодії та індивідуальній траєкторії освіти в системі неперервної педагогічної освіти.
Керівники закладів дошкільної освіти області опрацювали методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту керівника (директора) закладу дошкільної освіти, стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2027 року, моделювали власний перспективний план професійного розвитку, портрет лідера та окреслили складові безпечного освітнього середовища в закладі дошкільної освіти в умовах війни.
✅Навчання сприяло формуванню умінь визначати сильні й слабкі сторони ЗДО, можливості та ризики, проєктувати власне бачення впровадження кращих міжнародних та українських практик у роботу ЗДО.



 ОСІННЯ ПОРАНКА

Осінь — чудовий час не лише насолоджуватись барвами природи, а й чудовий період провести час разом та подбати про затишний простір "РОМАШКИ"













 Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ

„Вмійте щодня відкривати перед
дитиною щось нове, і відкривати
так, щоб навколишній світ заграв
перед нею всіма барвами веселки.
Завжди залишайте щось недоказане,
щоб дитині не раз хотілося повернутися
до того, про що вона дізналася”
В.Сухомлинський
Дослідницька активність – природній стан дитини, він налаштований на пізнання світу, він хоче все знати, досліджувати, відкрити, вивчити – значить зробити крок в незвідане. Це величезна можливість для дітей думати, пробувати, експериментувати, а найголовніше самовиражатися. Педагоги організовують досліди, які викликають величезний інтерес у дітей та надають можливість дитині самій знайти відповіді на питання “як?” і “чому?”.