# ДБАЄМО ПРО СВОЇХ
Синьо-жовте печиво, чай та мотиваційні малюнки зігріватимуть українських захисників на передовій.
Смаколики та малюнки воїнам передали діти, батьки та колектив Бобринецького ДНЗ №2 «РОМАШКА».
Батьки
підтримали нашу ініціативу підготувати
разом з дітьми малюнки, потім діти взялися
за оформлення своїх шедеврів.Цими смаколиками та малюнками ми надсилаємо нашим ЗСУ вдячність за
можливість зустрічати світанки, відвідувати садочок, жити і посміхатися.
Колектив Бобринецького ДНЗ №2 «РОМАШКА», керівник Світлана Потьомка, організували
централізовано передачу смаколиків та
малюнків через гуманітарний штаб Бобринецької ТГ воїнам.
Ми переконані,
нашим військовим смакуватиме і додаватиме сил, адже виготовлене все з любов’ю
та щирими побажаннями Перемоги.