МЕНЮ
- ГОЛОВНА СТОРІНКА
- ФОТОГАЛЕРЕЯ
- СТОРІНКА КЕРІВНИКА
- СТОРІНКА ФАХІВЦЯ
- МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК
- ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА
- ДЛЯ ТУРБОТЛИВИХ БАТЬКІВ
- ВНУТРІШНЯ СИСТЕМА ЯКОСТІ ОСВІТИ
- МЕТОДИЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ
- ДОСЯГНЕННЯ
- ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ
- ПРЕЗЕНТАЦІЇ
- ВПЕРШЕ ДО САДОЧКА
- ПРОЄКТИ
- НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО
- МЕНЮ
- СТОП БУЛІНГ
- ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР
- ВАКАНСІЇ
- ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДОШКІЛЬНЯТ
- АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
- ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН
- УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ
- ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЬ
неділя, 10 квітня 2022 р.
Добро і милосердя- це два крила, на яких тримається людство.
Тому ми не просто говоримо про добро , а реально діємо, сподіваючись на те, що ця допомога зігріє серця воїнів та дасть їм наснагу і далі боронити Батьківщину. 💙💛
Сьогодні наші смаколики- сухарики "Бобринецькі",сухі супи,борщі ,енергетичні нобори,які ми готували поїхали на передову.
Вітаємо з 8 Березня і щиро бажаємо, щоб з цим чудовим весняним святом у ваше життя прийшла низка радісних і грандіозних подій, прекрасних та надихаючих ідей, крутих та щасливих змін. Також бажаємо завжди сяяти яскравим сонечком і бути прекраснішими за самі найгарніші квітки.
Ми можемо робити все: плавати в глибокому океані, піднятися на найвищу гору, бути лікарем або літати літаком, мт можемо зіткнутися з небезпекою, але все одно йти вперед, долаючи всі перепони.
Ми - сильні, красиві, жалісливі і ... ще багато які! Сьогодні наше свято, з 8 березня!"
Щиро бажаємо бути завжди чарівними та чудовими в оточенні любові та щастя!
Нехай разом з святом 8 Березня настане нове, світле та радісне життя, без чорних смуг.
Будьте завжди най-най: прекрасними, добрими, улюбленими, казковими, творчими, впевненими в собі, здоровими! Нехай збудеться ваша найзаповітніша мрія!
Бажаємо вам щирості, взаємності, тепла, кохання, розуміння, підтримки, ніжних обіймів, міцного здоров'я, звершень та радості, посмішок та гарного настрою! Будьте щасливі!
"Чарівні та сильні жінки, зі святом!
Віри та витримки!!!
ХАЙ БУДЕ МИР!!!
Війна. Таке коротке слово, а скільки у ньому болі, смутку, сліз і горя...
З перших днів воєнних дій в Україні колектив Бобринецького ДНЗ №2 "РОМАШКА"
вирішив, що буде робите все, що в наших силах , для допомоги нашим захисникам, людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ми плели маскувальні сітки, в'язали носки захисникам, збирали одяг та їжу, шили розгрузки та балаклави,перемо білизну для наших воїнів.
Ця війна в одну мить об'єднала нас у неймовірну силу, що змітає на своєму шляху ворога. Кожен з нас "став у стрій", кожен на своєму "посту", кожен докладає зусиль задля перемоги, задля майбутнього наших дітей! Ми, як ніколи, єдині у своїх прагненнях!
Ми УКРАЇНЦІ! СИЛЬНІ! ВОЛЬОВІ! НЕСКОРЕНІ!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!💙💛













