понеділок, 9 грудня 2019 р.



СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
«Роль   помічника вихователя        у створенні         позитивного мікроклімату в групі»       
  
   04 грудня 2019 року на базі Бобринецького  закладу дошкільної освіти №2 «РОМАШКА» проходив семінар-практикум «Роль   помічника вихователя  у створенні         позитивного мікроклімату в групі»        Інструктивно-методичний супровід семінару здійснювала Надія Туренко - методист відділу освіти,молоді та спорту Бобринецької міської ради. У роботі семінару взяли участь медичні сестри  Бобринецького ДНЗ №2 «РОМАШКА» -Яценко Л.А.,Ковтун Т.Ю..
    Метою даного заходу було активізувати творчий потенціал помічників вихователя, спонукати їх до активної посильної участі в організації освітнього процесу та дотримання сучасних вимог роботи, а також закріпити знання посадової інструкції помічника вихователя, Сьогодні помічник вихователя - це не няня, не прибиральниця, не технічний працівник, як до цього ставилися раніше, не наглядач за дітьми, а також педагог, який бере участь у навчально-виховній роботі (згідно ст.27 Закону України «Про дошкільну освіту»).  
      У рамках роботи семінару учасники ознайомилися з розвивальним середовищем закладу, здійснили «подорож» у посадову інструкцію.
Помічники вихователів детально обговорили питання щодо розподілу обов’язків вихователя і помічника вихователя протягом робочого дня. У рамках роботи семінару учасники ділилися власними секретами співпраці з вихователями , всі разом склали професіонограму помічника вихователя, яка говорить про те, що він повинен бути добрим,любити дітей,уважним, відповідальним, чуйним, тактовним, терплячим, вміти контролювати свою поведінку і емоції.
      При підведенні підсумків семінару методист відділу освіти,молоді та спорту Бобринецької міської ради Н.В.Туренко  зауважила, що у повсякденній роботі дошкільного навчального закладу важливий кожен учасник освітнього процесу, і кожен його учасник повинен працювати на належному рівні, відповідно до нормативних вимог, а, що найголовніше, вимог часу. «Працівники дошкільного закладу, які чітко усвідомлюють свою особисту відповідальність за розвиток кожної дитини, є педагогами нового часу. Співпраця між вихователем і помічником вихователя має бути тісною та плідною, а для цього необхідно кожному всім серцем любити дітей»,- зазначила Надія Василівна.













Немає коментарів:

Дописати коментар