понеділок, 15 грудня 2025 р.

 Я ДИТИНА!

Я МАЛЮЮ!

Завершився щорічний Всеукраїнський осінній конкурс малюнку -

 ,,Я Дитина! 

Я Малюю!,,

за сприянням БФ "Допомога справою"🖌️🎨 

На конкурсі свої роботи презентували діти молодшого, середнього та старшого дошкільного віку Бобринецького ДНЗ ✓2 ,,РОМАШКА,, - БОГОЛЮБСЬКА Анна, ГАВРИЛЮК Поліна, ГНАТЮК Єгор, КІРІЧКО СЕРГІЙ разом зі своїми наставниками- педагогами- Лада ЯЛОВЕНКО, Наталія ГУРА, Карина МАНКЕВИЧ.

Щиро вітаємо з відзнаками наших учасників і бажаємо успіхів та нових звершень!Щиро дякуємо організаторам конкурсу за можливість залучення дітей!





Немає коментарів:

Дописати коментар