Я ДИТИНА!
Я МАЛЮЮ!
Завершився щорічний Всеукраїнський осінній конкурс малюнку -
,,Я Дитина!
Я Малюю!,,
за сприянням БФ "Допомога справою"🖌️🎨
На конкурсі свої роботи презентували діти молодшого, середнього та старшого дошкільного віку Бобринецького ДНЗ ✓2 ,,РОМАШКА,, - БОГОЛЮБСЬКА Анна, ГАВРИЛЮК Поліна, ГНАТЮК Єгор, КІРІЧКО СЕРГІЙ разом зі своїми наставниками- педагогами- Лада ЯЛОВЕНКО, Наталія ГУРА, Карина МАНКЕВИЧ.
Щиро вітаємо з відзнаками наших учасників і бажаємо успіхів та нових звершень!Щиро дякуємо організаторам конкурсу за можливість залучення дітей!




Немає коментарів:
Дописати коментар