понеділок, 15 грудня 2025 р.

 Ранок розпочався з обіймів.

Сьогодні в нас  було по-особливому тепло й затишно, адже ми відзначали День обіймів!

Малюки дізналися, що обійми — це не просто жест, а спосіб подарувати турботу, підтримку та гарний настрій. 💛

А ще — обіймалися! Тихенько, лагідно, з посмішками і сміхом.  Бо інколи маленькі обійми роблять людей щасливим цілий день. 🥰 ❤️









Немає коментарів:

Дописати коментар