Ранок розпочався з обіймів.
Сьогодні в нас було по-особливому тепло й затишно, адже ми відзначали День обіймів!
Малюки дізналися, що обійми — це не просто жест, а спосіб подарувати турботу, підтримку та гарний настрій. 💛
А ще — обіймалися! Тихенько, лагідно, з посмішками і сміхом. Бо інколи маленькі обійми роблять людей щасливим цілий день. 🥰 ❤️








Немає коментарів:
Дописати коментар