Чули новину ??👂
До наших малят вже завітав Святий Миколай !!!😇
Це тому, що вони у нас дуууууууже чемні, старанні, спритні, веселі !!!❤️
В цікаві ігри з Віхолою грали, ялинку прикрашали, Миколая радо зустрічали!!! 🎁🎁🎁
Немає коментарів:
Дописати коментар