Сьогодні наші дошкільнята у гарному настрої, готові до відкриття і дуже серйозному бажанні бути дорослими з радістю і подивом здійснили захопливу екскурсію до КЗ ,,Ліцей ✓1,,.
Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті.
Дошкільнята поринули в атмосферу закладу,вони подорожували коридорами , побували в бібліотеці, актовому та спортивному залах, розглядали класи, матеріали та мали змогу посидіти за партами і
стати учасниками міні-уроків. Вони рахували, складали слова, рухалися й активно долучалися до завдань, радіючи новим відкриттям і знайомствам.
Діти йшли зі школи з безліччю позитивних емоцій, з чудовими подарунками від майбутніх вчителів, величезним захопленням і бажанням повернутися, але вже першокласниками.
Ця екскурсія подарувала дітям море вражень і допомогла впевненіше дивитися в майбутнє.
І ми радіємо, що в співпраці з командою адміністрації, педагогів, ми змогли подарувати дітям яскраві враження та позитивний настрій, познайомити дітей та батьків з новим етапом їхнього життя, зняти хвилювання перед першим класом та заохотити до навчання.








































Немає коментарів:
Дописати коментар