Далеко,щоб обійняти руками - обіймаємо листами.
Сьогодні говоримо просте, але найважливіше слово- ДЯКУЮ!
Дякуємо воїнам ЗСУ за захист,за сміливість,за життя.
Ваша відвага -наш щит,наша свобода,наша віра в майбутнє!
Немає коментарів:
Дописати коментар